Yeme & İçme

Yeme & İçme

TEKNEDE YEMEK ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR?


Yeme & İçme

Tur öncesi belirlenecek olan alışveriş listesinin hazırlanması firmamız tarafından, misafirlerimiz adına organize edilebilir ya da misafirler tüm alışverişi kendileri yapıp, tekneye getirebilir. 

Misafirlerin kumanya alışverişlerini bizzat kendileri yapmayı tercih etmeleri durumunda, servis ve pişirme işlemleri mürettebatımız tarafından yapılacaktır ve bu hizmet tekne kiralama bedeline dahildir.

Yeme & İçme
Yeme & İçme

Teknelerin sunduğu standart menü ve lüks menülerden kişi başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanmak isteyen misafirlerimiz menülerin fiyat ve içerik bilgisi için bize danışabilirler.

Öğünler, kahvaltı malzemeleri, sebze, et, balık, deniz ürünleri, alkollü - alkolsüz içecekler, meyve, unlu mamüller, çerez vb gibi gıdalardan oluşmakla beraber, yemekler soğuk ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına uygun bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. 

Yeme & İçme
Yeme & İçme

Grup içerisinde belirli yiyeceklere alerjisi olan, vejetaryen, vegan ya da bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz bulunuyorsa, bu durum tarafımıza önceden bildirilmelidir. Aşçılarımız bu kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre de menü hazırlayabilmektedir.

Sizi Arayalım

İlan Ara

Important Yachting