Marmaris - Fethiye - Marmaris Kısa Tur

Marmaris - Fethiye - Marmaris Kısa Tur

Marmaris - Fethiye - Marmaris Kısa Tur

Tekneye yerleşip, ekibimizle tanıştıktan sonra dilerseniz kısa bir liman turu yapabilirsiniz. Marmaris yeşil doğası ve ışıl ışıl görüntüsüyle kalbinizde ayrı bir yer kaplayacaktır. Akşam yemeği ve geceleme için yakınlardaki muhteşem koylardan birini tercih edeceğiz ve sabah erkenden siz uyurken Ekincik Körfezi' ne doğru yola çıkmış olacağız.

Sabah gözlerinizi seyir halinde olan teknede açmak ne kadar heyecan verici değil mi? Ekincik ve Dalyan bölgelerinde görmeye değer pek çok yer vardır. Opsiyonel turlara katılarak Caretta - Caretta ( İztuzu ) Plajı, Kaya Mezarlarını da görebilmeniz mümkündür. Bütün gün yeni keşiflerde bulunacağınız, turistik açıdan zengin değerler taşıyan bu bölgeyi tanımaktan keyif alacaksınız. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik te olacaktır.

Ölüdeniz'de sabah gözlerinizi açar açmaz denizle kucaklaşabilirsiniz. Siz denizin keyfini çıkarıp tekneye döndünüğüzde zengin kahvaltınız sizi bekliyor olacak. Kahvaltı sonrası sahilde yürüyüş ve Ölüdeniz'in eşsiz doğası size iyi gelecektir. Ölüdeniz yeryüzündeki cennet olarak tanımlanan bir doğa harikasıdır. Kıyıya doğru uzanan yemyeşil çam ormanları ile kucaklaşan turkuaz serin sular gün batımlarında inanılmaz bir görsel şölendir.
Paraşütle atlamak isteyenler 1975 mt yükseklikte yer alan Babadağı'nın doruklarından bu deneyimi yaşayabilirler. Öğle yemeğine kadar buradayız bir sonraki durak Gemiler Adası. Gemiler Adası da oldukça popüler bir yerdir, denizin içinde bile yer alan pek çok Bizans dönemi kalıntıları ilginizi çekebilir. Akşam yemeği molası ve konaklama burada yapılacak. 

Ertesi sabah dönüş.

Sizi Arayalım

İlan Ara

Important Yachting