Göcek - Marmaris - Göcek

Göcek - Marmaris - Göcek

Göcek' in eşsiz koylarından başlayıp, Marmaris' in muhteşem doğasına uzanan bir yolculuk

Tekneye biniş öğleden sonra 15:30 itibarı ile Göcek Liman' dan yapıldıktan sonra akşam yemeği ve geceleme yine Göcek Limanı’nda yapılacaktır. Bu süreç içerisinde dilerseniz teknede dinlenebilir, dilerseniz de Göcek içerisinde kısa yürüyüşler yapabilirsiniz.

Kahvaltıdan sonra  ilk hareket Tersane Adası'na. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Sonrasında akşamüzeri Ağalimanı’na geçilir ve geceleme burada yapılır.

Sabah erkenden Ekincik Körfezi’ne doğru yola çıkılır. Burada kahvaltı edilir ve yüzme molası verilir.  Dileyen misafirlerimiz Dalyan' da caretta carettaları ve kral mezarlarını  görebilecekleri kısa bir gezi de yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır. 

İlk durağımız olan Kadırga Koyu' na ulaştıktan sonra burada yüzme molası ve öğle yemeği arası verilir. Yakınlardaki Kumlubük, Turunç veya Keçi Adası gibi bir koylardan bazılarına uğranır ve akşamüzeri Cennet Adası'nda demir atılır. Geceleme burada yapılır.

Bugünü Marmaris' te geçireceğiz, geceleme de Marmaris Limanı’nda yapılacak. Marmaris' te kentin antik dönemlere uzanan geçmişi sebebiyle, önemli tarihi yapılara tanıklık edebilirsiniz.Günümüze kalan en önemli eser 1577 yılından bugüne bozulmadan ulaşabilimiş olan Marmaris Kalesi'dir. Ayrıca ülkemizin en önemli turistik merkezlerinden biri olan kentin büyük bir yat limanı da bulunmaktadır.

Sabahın erken saatlerinde Marmaris Limanı’ndan ayrılıp Göcek’e doğru geri dönüş yoluna giriyoruz. Ağalimanı’nda kahvaltı ve yüzme molası verdikten sonra Yassıca Ada ve Domuz Adası’na uğrayacağız. Geceleme ve akşam yemeği Göcek koylarından birinde olacak.

Hamam ve Bedri Rahmi Koyu bugünkü uğrayacağımız koylardan bazıları. Gecelemeyi Göcek Liman' ında yapacağız.

Sizi Arayalım

İlan Ara

Important Yachting