Göcek' te Kiralık 14 Mt Motoryat

Fotoğraflar

İlan Açıklaması

 Göcek' te 3 kabinli 6 kişilik kiralık motor yat, Konaklamalı ve Günübirlik tekne turu. Günübirlik kiralık motoryat

 14 mt. uzunluğunda olan motor yatımız 1 adet çift kişilik yataklı Master ve 2 adet çift kişilik Double kabin olmak üzere toplam 3 kabinlidir ve 6 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca, Göcek' te günübirlik tekne turu isteyen misafirlerimiz, yemek yakıt dahil, sadece kendilerine özel olan kiralık teknemiz ile Göcek' in eşsiz güzellikteki koylarını görme şansını bulabilirler.

 Yatımızın iç dizaynı misafirlerimizin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde dekore edilmiş olup, salonda ve güvertede yemek masalarına ve tam teşekküllü bir mutfağa sahiptir. Ayrıca her kabinimizde  WC, duş ve  klima bulunmaktadır.

 Göcek' te kiralık motoryatımız ile yaşayacağınız bu eşsiz deneyimde hem evinizdeki gibi rahat hissedebilir hem de Ege' nin göz alıcı maviliklerinde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.Galeri


Kiralama Ücretine Dahil Olanlar

 Misafirlerimiz için sağlanacak tüm ekipmanlar(opsiyonel su sporları hariç), mürettebat ücreti ile tur boyunca günlük 3-4 saat seyir için harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değişimleri, liman vergileri ve bağlama masrafları ücrete dâhildir.


Kiralama Ücretine Dahil Olmayanlar

 Misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz içecekler, her türlü gıda malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, yabancı sular için liman ve acente ücretleri. 

Hava alanı transfer ücreti misafire ait olup, Important Group Travel misafirlerimizin talebine göre bu organizasyonu düzenleyebilmektedir.
Not :Kişisel seyahat ve iptal sigortalarınızı bireysel olarak yaptırmanızı öneririz.


Özellikler


   Aktiviteler


     İlan Kuralları


      İptal Politikası


      Konum Bilgileri

      • Marina: Göcek
      • Konum: Göcek Liman
      • Yakın havalimanı: Dalaman Havalimanı (DLM)
       Bodrum - Milas Havalimanı (BJV)

      Konum


      Sizi Arayalım

      İlan Ara

      Important Yachting