Göcek' te 6 Kabinli 14 kişilik 30mt Gulet

Fotoğraflar

İlan Açıklaması

Gulet Kiralama, Tekne Kiralama, Göcek Mavi Tur

Ege' nin el değmemiş koylarında unutulmaz bir Mavi Tur isteyen misafirlerimiz içinGöcek' te Kiralık Gulet.

  30 mt. uzunluğunda ve Göcek merkez kalkışlı olan bu Göcek Kiralık Teknemiz 2 MASTER, 2 DOUBLE VE 2 TWİN  kabiniyle 14  kişilik konaklama imkanı sunmaktadır.

 Yatımızın iç dizaynı siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde dekore edilmiş olup, salonda ve güvertede yemek masalarına ve tam teşekküllü bir mutfağa sahiptir. Her kabinde klima bulunmaktadır. Göcek çıkışlı mavi tur için Yat kiralamak isteyen gruplar için son derece ideal bir gulettir.

 Sadece Göcek' te Tekne Kiralama değil, farklı destinasyon isteyen misafirlerimiz için de alternatiflerimiz mevcuttur. Misafirlerimiz Marmaris, Fethiye, Bodrum, Bozburun, Hisarönü ya da Yunan Adaları vb. Ege' nin tüm noktalarından Mavi Tur seçeneklerimizden de yararlanabilirler.

  Ayrıca, Konaklamalı Tekne turu dışında, Günlük Kiralık Tekne seçeneklerimiz de mevcuttur.  Günübirlik kiralık Tekne isteyen misafirlerimiz, teknemizin müsait olduğu günlerde, kendilerine özel günlük tekne turlarımıza katılarak, Ege' nin eşsiz koylarını yemek yakıt dahil günübirlik tekne turlarımız ile görme fırsatı da bulabilirler.

 Yaşayacağınız bu eşsiz deneyimde hem evinizdeki gibi rahat hissedecek hem de Ege' nin göz alıcı maviliklerinde özgürlüğün tadını çıkarabileceksiniz.Galeri


Kiralama Ücretine Dahil Olanlar

Misafirlerimiz için sağlanacak tüm ekipmanlar(opsiyonel su sporları hariç), mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile tur boyunca günlük 3-4 saat seyir için harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değişimleri, tekne ve kabin temziliği, liman vergileri ve bağlama masrafları ücreti , kullanım suyu ve yat sigortası fiyata dâhildir.


Kiralama Ücretine Dahil Olmayanlar

Misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz içecekler, her türlü gıda malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, yabancı sular için liman ve acente ücretleri ve KDV. Eğer yat bağlama limanı dışında bir yerde bırakıp çıkılıyorsa, bağlama limanına dönüş için harcanacak yakıt masrafı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti. Motorlu su sporları için gerekli yakıt ilave olarak hesaplanmaktadır.
    Hava alanı transfer ücreti misafire ait olup, Important Group Travel misafirlerimizin talebine göre bu organizasyonu düzenleyebilmektedir.

Not :Kişisel seyahat ve iptal sigortalarınızı bireysel olarak yaptırmanızı öneririz.


Özellikler

 • Müzik Sistemi
 • Kahve Makinesi
 • Mutfak
 • Ocak
 • Buzdolabı

Aktiviteler

 • Deniz Merdiveni
 • Güneşlenme Minderleri

İlan Kuralları


  İptal Politikası


  Konum Bilgileri

  • Marina: Göcek
  • Konum: Göcek Liman
  • Yakın havalimanı:

  Konum


  Sizi Arayalım

  İlan Ara

  Important Yachting