Marmaris' te 25 Mt, 8 Kabin, 16 Kişilik Gulet

Fotoğraflar

İlan Açıklaması

Marmaris çıkışlı Uygun Fiyatlı Özel Kiralık Gulet. Konaklamalı ya da Günübirlik Tekne kiralama.


  25 mt. uzunluğunda ve Marmaris çıkışlı olan bu kiralık guletimiz 8 double kabiniyle toplamda 12 kişilik konaklamalı tekne turu imkanı sunmaktadır.


   Marmaris\' teki kiralık yatımızın iç dizaynı siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde dekore edilmiş olup, salonda ve güvertede yemek masalarına ve tam teşekküllü bir mutfağa sahiptir. Her kabinde duş, ve WC bulunmaktadır.  Marmaris çıkışlı mavi tur isteyen kalabalık gruplar için son derece ideal bir kiralık gulettir.

 Bununla birlikte; farklı destinasyon isteyen misafirlerimiz için, Bodrum, Fethiye, Göcek, Bozburun, Hisarönü ya da Yunan Adaları vb. Ege\' nin tüm noktalarından Mavi Tur seçeneklerimiz de mevcuttur.


  Yaşayacağınız bu eşsiz deneyimde hem evinizdeki gibi rahat hissedebilir hem de Ege\' nin göz alıcı maviliklerinde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.Galeri


Kiralama Ücretine Dahil Olanlar

Misafirlerimiz için sağlanacak tüm ekipmanlar(opsiyonel su sporları hariç), mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile tur boyunca günlük 3-4 saat seyir için harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değişimleri, tekne ve kabin temziliği, liman vergileri ve bağlama masrafları ücreti , kullanım suyu ve yat sigortası fiyta dâhildir.


Kiralama Ücretine Dahil Olmayanlar

Misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz içecekler, her türlü gıda malzemesi, programda olmayan marina ücretleri. Yabancı sular için liman ve acente ücretleri ve KDV.

 Eğer yat bağlama limanı dışında bir yerde bırakıp çıkılıyorsa, bağlama limanına dönüş için harcanacak yakıt masrafı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti. Motorlu su sporları için gerekli yakıt ilave olarak hesaplanmaktadır.

    Hava alanı transfer ücreti misafire ait olup, Important Group Travel misafirlerimizin talebine göre bu organizasyonu düzenleyebilmektedir.
Not :Kişisel seyahat ve iptal sigortalarınızı bireysel olarak yaptırmanızı öneririz.Özellikler


   Aktiviteler


     İlan Kuralları


      İptal Politikası


      Konum Bilgileri

      • Marina: Marmaris
      • Konum:
      • Yakın havalimanı:

      Konum


      Sizi Arayalım

      İlan Ara

      Important Yachting